Stále si nejste jistí, jak pojmout vaši svatbu v nadcházející sezóně jaro / léto 2016? A co takhle zahradní svatba podle inspirace Latitude Bali? Kouzlo tkví v příjemném zahradním prostředí a spoustě květů v meruňkové paletě barev. Díky pár speciálním doplňkům podtrhnete eleganci a jednoduchost této slavnosti.

 

Elegantní zahradní motiv vynikne díky barevné paletě zlata, ruměnce, světlé broskve, zelené a bílé. Večerní recepce se skládá z žárovek navlečených nad stoly a jednoduše postavených stolů s bílým ubrusem. Židle jsou zvolené z kovu z důvodu zlatavých odlesků. Hlavní dekorací se pak stává altánek novomanželů zdobený velkým křišťálovým lustrem  visícím nad nimi. Celý dojem působí velice jemně a romanticky. Květinová dekorace je drobná a jednoduchá. Vychází z bílo – meruňkové a růžové barvy.

 

 

 DIY projekt je zde uvítací box, který vytvořte pro vaše hosty. Co se týče sladkostí a svatebního dortu, zde si nemusíte lámat hlavu, zvolte hlavně chuť, kterou milujete a zabalte to do jednoduchého bílého svatebního fondánu s květinovým zdobením. Co se týče svatebních rób, jde o klasicky tradiční úzkou svatební krajkovou róbu, kterou doplňují jednoduché lehké šaty družiček v růžovo – meruňkových tónech.

 

35

 

Jedinečné atmosféry dosáhnete v podvečer svatební párty, kdy se rozsvítí všechny žárovky.

 

05p

44

 

Zdroj: theweddingscoop.com

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz