Dnes započal první prosincový den. Pro některé z nás to znamená mnoho vánočních příprav. Pro jiné, ty šťastnější, to může znamenat vrcholící přípravy pro svatební hostinu. Ti, kteří si vybrali tento měsíc pro svůj den “D” mají ideální příležitost se nechat inspirovat Vánocemi.

 

Jak dosáhnout té příjemné a hřejivé atmosféry se dozvíte v následující inspiraci. V dnešní inspiraci se budeme držet jemných barevných tónů. Základem je bílá, kterou oživíme vánoční červeno – zelenou se zlatými doplňky. Pokud zakomponujeme světlé kožešiny a budeme pracovat s bílo – zlatým porcelánem a sklem, dosáhneme čistého a elegantního dekoru. Velice příjemným zpestřením by určitě byl také vánoční stromeček s dekorací dárečků, které mohou zdobit také svatební tabuli.

 

 

 

Výhodou tohoto období je také možnost zakomponovat do svatebního menu zvláštnosti, které podtrhnou danou atmosféru, podávat můžete horké nápoje nebo sladkosti k tomu vhodné.

 

 

Květinovou výzdobu volte podle stylu a barevné palety Vaší svatby. Držte se zelené, starorůžové, fialové, červené a zlaté barvy. Zakomponujte třeba také sušenou květinovou výzdobu a nezapomeňte na svícny a svíčky.

 

6

7

8

 

Co se týče “candy baru” můžete se spolehnout na jednoduchý bílý svatební dort ozvláštněný nějakým vánočním prvkem, například granátovým jablkem. Malé cukrovinky můžete nahradit Vašim oblíbeným cukrovím a perníčky.

 

 

 

Pokud Vám zdobení svatby či svatební tabule přijde stále málo, navštivte menší dekorační obchůdky, kde najdete spoustu drobností pro oživení.

 

16  

  

  

 

Nevěsty sáhnou do šatníku pro kožešiny v jakékoliv barvě a družičkám doporučujeme odstíny rubínové, červené nebo smaragdově zelenou.

 

22

 

 

zdroj:
Fotografie: Maru Photography

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz