Již od svých počátků se společnost Ateliér Eme vyznačuje tím, že vytváří vysoce módní svatební šaty vyrobené v Itálii. Jsou proslulí používáním speciálních tkanin vysoké kvality a využíváním inovačních technik a technologií s tím, že veškeré zdobení a detaily oblečení jsou ruční prací.

 

Zdroj: atelier-eme.it

 

Každé  šaty v kolekci jsou navrženy tak, aby vyhovovaly konkrétnímu typu nevěsty. Z následující galerie je zjevné, že pracují s vrstvením tylu, saténem a krajkou, kterou využívají hlavně v podobě dlouhých rukávů, což je trend následujícího roku. Velice nás oslnil elegantní tylový kalhotový model se živůtkem.

Zaměřili se na různě střižený tyl a hedvábí, krajku používají hlavně na vrchní část šatů s dlouhými rukávy, které jsou ideální pro ženy, které mají pocit, že je chtějí zakrýt. Další modely vychází z klasiky “mořské panny”, které jsou z krajky, ručně dozdobené krystaly a perlami. V nedávné době jste mohli postřehnout, že se stal modním trendem zlatý opasek, který taktéž zakomponovali do saténové róby. Velice zajímavým prvkem jsou také kaskádovitě krajkovité šaty.

PicMonkey Collage8 PicMonkey Collage9 PicMonkey Collage10 PicMonkey Collage11

 

 

Zdroj: atelier-eme.it

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz