Největší podzimní svatební veletrh v republice se bude letos konat 20. – 21. 11. 2015 v hotelu International Prague, Dejvice, Praha 6.

Ať už jste snoubenci nejen z Prahy, profíci v oboru, nebo jen zvědavci, kteří se rádi kocháte a bavíte, právě pro Vás je tento svatební veletrh tím pravým. Pořadateli této akce jsou svatební portál Svatby.cz a agentura PragueWeddings s tradicí více než 16 let na trhu. Inspiraci pro se sezónu 2016 získáte díky 120 vystavovatelům z řad nejen českých profesionálů, samozřejmostí jsou také oblíbené módní přehlídky. Vystavovatelé a partneři na Expu nabízejí tradiční First Moment slevy.

 

Svatební Expo | Wedding Expo 2012 official trailer from Svatebni Expo on Vimeo.

 

5. ročník svatebního veletrhu se ponese ve velkém stylu a to i díky bohatému programu, který si můžete prostudovat zde. Oba dva dny se budou opakovat velké svatební přehlídky, kde se představí svatební šaty, pánské obleky a oblečení pro děti. Co se týče kadeřnického umění postará se o Vás Asociace světových kadeřníků Haute Coiffure Francaise Česká republika, která sdružuje nejlepší salóny světa. Ani o hladu nezůstanete, formou bufetu se o Vás postará restaurace Harvest. Možnost platby je formou žetonů, které budou k dispozici k zakoupení jak při vstupu, tak přímo i v restauraci. Expo nabízí v průvodci výhradně nejlepší slevy na sezónu svatebních veletrhů 2015/2016. Takže pokud máte velice rychlé rozhodovací schopnosti, můžete získat spoustu slev. Expo myslí také i na klid rodičů, kteří si nestihli zajistit hlídaní svých ratolestí. Hlídání Vašich dětí zajistí dětský koutek Andělín – v přízemí za recepcí.

Vstupenka na oba dva dny stoji 100 Kč.

zdroj: svatebniexpo.cz

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz