Není moc těžké zhodnotit, že posledním barevným svatebním trendem se stala paleta fialové. Jenomže i daný trend by se měl inovovat a rozvíjet. V tomto článku Vám chceme ukázat, jak důležitá je volba barev a materiálu pro udání designu Vaší svatby.

 

 

Co se stane, když sáhnete po analogicky barevném schématu  modré, fialové, s pop zelenou? Barvy jsou patrné ve stolování, v květinách, drobných designových doplňcích a dortu. V případě hlavního materiálu na svatbě jsme tentokrát sáhli po skle a jeho imitaci (v podobě jakéhokoliv průhledného plastového materiálu), který dodá celému dojmu moderní a elegantní nádech. Pokud toužíte po dokonalosti, vyberte vhodný prostor, nejlépe s velkými okny, či vyhlídkou.

 

 

Nadčasový je zde také další prvek a to oblek ženicha. Navrhl jej Eaden Myles, který se v tomto případě nebál sáhnout po nevšední barvě.

 

 

Nebojte se být jiní, sáhněte po něčem co máte rádi a zasaďte to do Vaší připravované svatby! Není to o financích, ani o nedostatku zboží na našem trhu. Vše se dá sehnat.

Probuďte v sobě kreativce!

 

 

zdroj:
Photographer: Photography by Sho
Decor: Luxe Soiree Events
Dort: Fruitilicious Creations & Cakes

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz