Již tuto sobotu! SVATBA NANEČISTO na zámku v Napajedlech od 10 do 17 hodin. Hlavní host Miss ČR a Europe 1995 Monika Žídková, módní přehlídky, semináře, vystoupení, svatební inspirace, nevěsty nanečisto a soutěž o svatbu zdarma! 

Svatba nanečisto je veletrh s 5ti letou tradicí a je největší svého druhu v Olomouckém i Zlínském kraji. Tato akce je zaměřena na širokou veřejnost a prezentaci firem. Veletrh není zaměřen pouze na svatební obory, ale stejně jako v minulém roce rozšiřují své portfólio o firmy zabývající se módou a jejími trendy. 

 Velmi oblíbenou součástí se stal také doprovodný program, kde se mohou firmy také prezentovat. Velký úspěch má například proměna NAŽIVO, proměna nevěst a jejich módní přehlídka. Hlavním hostem letošního ročníku bude Miss ČR a Europe 1995 Monika Žídková. Veletrh se každoročně pyšní také velmi nabitým doprovodným programem, který si můžete prohlédnout zde.

 

 

V neposlední řadě můžete na veletrhu soutěžit, a to hned ve dvou soutěžích.

NEVĚSTA  NANEČISTO

Soutěž o proměnu v nevěstu ZDARMA! Pokud jste nevěsta pro rok 2015, právě pro Vás je soutěž jako dělaná. 3 budoucí nevěsty budou během svatebního veletrhu proměněny v nádherné nevěsty, ty se v závěru představí na samostatné módní přehlídce.  Zdarma vás učešou, nalíčí a obléknou do svatebních šatů. Pokud máte zájem se soutěže zúčastnit, stačí poslat vaši fotografii, jméno a příjmení a datum svatby na email info@svatbananecisto.cz. Na facebookové stránce Svatba nanečisto budete moci hlasovat. 3 budoucí nevěsty, které budou mít nejvíce hlasů, získají proměnu zdarma.

SVATBA ZDARMA

Každý rok je pro snoubence připravena soutěž , kde hlavní cenou je hodnotná cena – svatba zdarma.

Takže, pokud nevíte, co s blížícím se víkendem, navštivte tento veletrh a určitě se dobře pobavíte.

zdroj: svatbananecisto.cz

 

Sára Vašková

Sára Vašková
zakladatelka SvatebníBlog.cz